+370 6 99 93335

Lankstūs, prisitaikome prie kliento poreikių - gaminame bei montuojame nestandartinius gaminius

 

 

Vokiškos langų sistemos FORIS

      PVC langai iš FORIS - be toksinių medžiagų švino ir kadmio. Kalcio - cinko technologijos dėka, saugoma žmogaus sveikata ir aplinka. Tai patvirtina Visuomenės Sveikatos Centro išduotas higieninis pažymejimas. FORIS profilius galima naudoti patalpose, kuriose yra vaikai, žmonės, sergantys astma ir alergija. PVC langai iš FORIS atitinka Europos Sąjungos ekspertų patvirtintas normas, nurodytas direktyvoje 67/588/EWG.

 Gyvenk sveikai

      Stabilizuojant nenaudojamas švinas, kuris yra kenksmingas sveikatai, o ypač vaikų raidai. Švinas - tai šachtos, fabrikai, chemijos gamyklos, perdirbimo fabrikai, o tai - kenksmingi dūmai, garai, perdirbimo produktai, rūgštiniai lietūs. Utilizacijos procese, atliekų deginimo ir jų sandėliavimo vietose gali atsirasti nuodingos medžiagos, kenksmingos mūsų sveikatai ir gyvybei.

      Europos Sąjungos "Žaliojoje knygoje" minimas ekologiškai švarus stabilizavimas kalciu - cinku naudojamas PVC profilio FORIS gamyboje. Langai iš bešvinio profilio FORIS neišskiria į aplinką alergizuojančių ir kenksmingų sveikatai medžiagų.

      Šių langų nereikia dažyti ir tepti konservuojančiaisiais nuodingais chemikalais ir skiedėjais, kurių gamyba taip pat kenksminga aplinkai.

      Bešviniai PVC langai FORIS skirti gyvenamiesiems namams, sveikatos įstaigoms, visuomeninio naudojimo pastatams, švietimo įstaigoms.

 Šilumos taupymas

      Langai, pagaminti iš daugiakamerinio langų ir durų PVC profilio FORIS garantuoja puikią šilumos izoliaciją. Žiemą veiksmingai sulaiko šilumą namuose, o vasarą apsaugo namus nuo įšilimo ir saugo namuose malonią vėsą. Puiki šilumos izoliacija leis Jums sumažinti šildymo išlaidas. Pakeitus senus langus išsaugosite 20-30% šilumos šildymo sezonu. Turint vidutinio didumo gyvenamąjį plotą sutaupysite iki kelių dešimčių litų. 2002-12-16 Europos Sąjungos direktyvoje Nr. 2002/91/EC dėl energetinės statinių charakteristikos liudijimo prievolės naujai statomiems ir jau seniau apgyvendintiems namams kaip didelę reikšmę turintys nurodomi visi įmanomi šilumos izoliacijos elementai, tarp jų ir langai. Projektuojant langus iš PVC profilio FORIS galima pilnai išnaudoti visas konstrukcines galimybes nesibaiminant dėl šilumos izoliacijos.

 Gamtos apsauga

      Po keliasdešimt metų bešvinius FORIS langus bus galima perdirbti į naujus gaminius, tokiu būdu sumažinant atliekų kiekius. Dėl to dingsta poreikis deginti atliekas ir atitinkamai neišsiskiria į aplinką kenksmingos medžiagos. Tai neišvengiama deginant medinius ir sunkiaisiais metalais stabilizuotus rėmus.

      PVC profilio gamyboje mes nenaudojame medienos. Tokiu būdu, mažinant medžių kertamumą, mes saugome miškus, kurie yra pagrindiniai deguonies "gamintojai" mūsų planetoje.