+370 6 99 93335

Lankstūs, prisitaikome prie kliento poreikių - gaminame bei montuojame nestandartinius gaminius

 

„IGLO ENERGY“ langai yra autorinis „DRUTEX“ S.A. (žiūrėti video)produktas, sukurtas išrankiausiems klientams. Šie langai pasižymi ypatingai geromis šilumos išsaugojimo savybėmis. „IGLO ENERGY“ langų šilumos laidumo koeficientas gali būti net iki  UW =0,6 W/(m2*K), tai yra vienas geriausių energijos taupymo rezultatų rinkoje. „DRUTEX“ savo langams naudoja inovatyvius sprendimus, taip pasiekdami geriausius rezultatus gerinant lango šiluminę izoliaciją.

 

 

 

 

„IGLO ENERGY“ – tai modernumas kiekviename milimetre. Centrinė (trečia) tarpinė yra užpatentuota,  gaminama naudojant EPDM putų kaučiuką, kuris užtikrina labai gerą šilumos izoliaciją. Langų korpuso gylis yra 82 mm, varčios – 94 mm, o rėmai pagaminti net iš 7 kamerų GL SYSTEM profilio.  IGLO ENERGY langų parametrai yra patvirtinti nepriklausomų pasaulinių sertifikavimo institucijų.

 

 

 

„IGLO ENERGY langai“ –  tai elegantiškas dizainas ir aukščiausio lygio funkcionalumas. Plati spalvinė gama ir didelis formų pasirinkimas leis Jums sukurti elegantišką ir rafinuotą dizainą, o specialiai parinkta rankena pabrėš išskirtinę lango išvaizdą. „IGLO ENERGY“ langai nereikalauja didelės priežiūros, o MACO MULTI MATIC KS apkaustai su varčios pakelėju, leis labai lengvai pakelti langus į reikalingą padėtį be jokių pastangų.